-- На сьогоднішній день ПАТ “ Стрийський завод ковалько-пресового обладнання” являється одним з найвідоміших  верстатобудівельних підприємтсв України. Завод виготовляє ножиці гільйотинні, які постійно модернізуються, а також відповідають вимогам споживача по надійності та дешевизні в обслуговуванні.
- На ринок пропонується широкий асортимент  виробів власного виробництва з різними параметрами розрізаючого листового матеріалу, а також спеціальні і заказні моделі.
- Продукція з маркою  ПАТ “Стрийський завод ковальсько-пресового обладнання”  відмінно експлуатується на багатьох підприємствах України, країн співдружності та за границею.
- Ножиці гільйотинні, які випускаються Стрийським заводом, призначені для порізки листового металу і інших листових матеріалів товщиною до 6,3мм і шириною до 3150мм і забезпечення високої точності відрізаємих заготовок.
-Ножиці гільйотинні випускаються в двох виконаннях з ручним і автоматичним регулюванням зазору між ножами, який необхідний для порізки заданої товщини металу; ручним і механізованим упором, призначеним для встановлення розрізаючого листового металу на необхідний розмір заготовки, деталі.
- Ножиці гільйотинні можуть бути використані як на підприємствах з великим об’ємом порізки листового металу з різною товщиною і різних типорозмірів, так і в необхідних слюсарних і авторемонтних майстернях.
- Ножиці кривошипні з пневмомуфтою, які випускає наш завод, суттєво відрізняються від ножиць з гідравлічним приводом і ножиць з жорсткою муфтою включення (механічних) більшою продуктивністю і точністю виконуваних робіт, простотою в експлуатації і ремонті, надійністю вузлів і деталей ножиць, що роблять ножиці нашого виробництва популярними серед споживачів.

-- Всі ножиці гільйотинні серії  “НД” і  “НК”, невигабливі до кліматичних умов і температури навколишнього середовища. Як система змазки, так і електрообладнання дозволяють їх використовувати в умовах низьких температу, що неможливо при роботі на гідравлічних ножицях.
Гарантійний термін експлуатації на серійні станки - 18 місяців.
Сервсіне обслуговування пропонується на період гарантійного і післягарантійного терміну експлуатації.

 

   
       
       
   
    E-mail: kpo@mail.lviv.ua // ПРОДУКЦІЯ  I ПОСЛУГИ  I ПРО НАС  I ПРАЙС   I  КОНТАКТИ  //